Çocuk Kitapları

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum Pdf indir

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786050939750 sayfadan oluşan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Davide Morosinotto tarafından kaleme alınan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum isimli kitap Classicini: Ventimila Leghe Sotto I Mari dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum kitabını 15.08.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum pdf oku indir.

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum pdf indir

Klasiklerle Tanışıyorum serisi dünya edebiyatının tanınmış eserlerini genç okurlara yönelik bir anlatım ve tasarımla yeniden yorumluyor.
 
Kaptan Nemo’nun, tanınmış denizaltı Nautilus ile yolculukları sırasında yaşadığı müthiş maceraları heyecanla okuyacaksınız!
 
Dünya edebiyatının bi hayli beğeni alan klasiklerinden Denizler Altında Yirmi Bin Fersah rengarenk çizimler eşliğinde akıcı bir anlatımla hayat buluyor.

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum kitap özeti

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum pdf oku

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Klasiklerle Tanışıyorum Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu