Çocuk Kitapları

Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı Pdf indir

Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı kitabı 53 olarak çıkarılmıştır. Carbayo Pilar Lozano Alejandro Rodriguez tarafından kaleme alınan Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı isimli kitap 9786053746485 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı kitabını 13.02.2016 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı pdf oku indir.

Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı pdf indir

Fillerden biri kayıp mı olmuş? Aslanların yemeğini mi çalmışlar? Birileri kunduzları mı zehirlemiş? Pandanın üstüne bir kutu boya mı dökülmüş? Havuzda kan mı var? Sırtlana isimsiz mektuplar mı gönderiliyor?
Devekuşuna tuzak kuran da kim? Ve geceleri ortaya çıkıp flamingoları korkutan bu gizemli gölge de neyin nesi? Hımmm… Galiba hayvanat bahçesinde birtakım gizemli işler dönüyor! 

Bunları çözmek için dedektif mi lazım? O hâlde sizi ofisime beklerim. Ben Dedektif Rino! Hayvanat bahçesinin üçüncü bölümüne gelin, orada beni sıcak göletimin içinde otururken bulacaksınız.

Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı kitap özeti

Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı pdf oku

Dedektif Rino / Çok Garip Bir Yabancı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu