Çocuk Kitapları

Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı Pdf indir

Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Steve Kort tarafından kaleme alınan Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19 cm ebatındadır. Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı kitabını 9786254362064 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı pdf oku indir.

Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı pdf indir

LİDER Mİ? ASKER Mİ? BARIŞ GETİREN Mİ?

Wonder Woman olmadan önce Diana, bizim bildiğimiz dünyanın çok uzağındaki bir adada yaşıyordu. Orada ona dövüşmeyi ve adil olmayı öğreten üstün savaşçılar tarafından büyütüldü. Peki, ama Diana bizim dünyamıza nasıl geldi? “Wonder Woman” ismini ne zaman aldı? En büyük yandaşları ve en korkunç düşmanları kimler?

Çizimler, enteresan bilgiler içeren ve kronolojik sıraya göre bir araya getirilen bu biyografide, bu soruların yanıtlarını alırken öte yandan da Amazon Savaşçı Wonder Woman’ın tanınmış geçmişini keşfedeceksin.
 

Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı kitap özeti

Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı pdf oku

Dc Comics – Wonder Woman Amazon Savaşçısı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu