Çocuk Kitapları

DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) Pdf indir

DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) kitabı 864 olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) isimli kitap 9786254581755 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) kitabını 23.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) pdf oku indir.

DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) pdf indir

BATMAN’in nasıl olup da bir süper kahramana dönüştüğünü hiç merak ettin mi? Peki, nasıl bir çocukluk geçirdi? En güvendiği dostları veya en korkutucu düşmanları kimler? Ne oldu da Gotham City’yi korumaya başladı? Esas amacı nedir?
Harley Quinn kim? Ne oldu da Joker’in yanından ayrılıp Gerçek Kötüler çetesine katıldı? İyilerin tarafına geçecek mi, yoksa düpedüz kötü biri mi?
Superman’in bir süper kahramana nasıl dönüştüğünü hiç merak ettin mi? Başka gezegenden gelen bir çocuk nasıl oldu da Smallville’deki bir çiftçiye dönüştü? Gezegenine ve ailesine ne oldu? En güvendiği yandaşları ve en korkulu düşmanları kimler? Onu, bir başkasına yardımcı olmaya ve gerçek kimliğini gizlemeye iten ne?
Wonder Woman olmadan önce Diana, bizim bildiğimiz dünyanın çok uzağındaki bir adada yaşıyordu. Orada ona dövüşmeyi ve adil olmayı öğreten üstün savaşçılar tarafından büyütüldü. Peki, ama Diana bizim dünyamıza nasıl geldi? “Wonder Woman” ismini ne zaman aldı? En büyük yandaşları ve en korkunç düşmanları kimler?
DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet 4 Kitap Seti İçerik
•    Dc Comıcs – Wonder Woman Amazon Savaşçısı
•    Dc Comıcs – Superman Yarının Adamı
•    Dc Comıcs – Harley Quınn Çılgın Kız
•    Dc Comıcs – Batman Gotham Cıty’nin Muhafızı

DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) kitap özeti

DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) pdf oku

DC Comics: Süper Kahramanları Keşfet (4 Kitap Set) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu