Çocuk Kitapları

Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor Pdf indir

Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Monica Lim Lesley Anne tarafından kaleme alınan Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 21.5 cm ebatındadır. Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor kitabını 9786050826234 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor pdf oku indir.

Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor pdf indir

“Eğer Doctor Who 11 yaşında ve Singapur’da doğmuş olsaydı, Danger Dan’e çok benziyor olurdu. Zamanda yolculuk eden bu harika çocuk Temasek’in altından girip üzerinden çıkıyor. Enerjik kız ortağı ile birlikte, ders kitabındaki sıkıcı tarihimizin keyifli bir halini sunuyor bize.”
-Clara Chow,  gazeteci, ebeveynllik üzerine köşe yazarı

VAHŞİ DENİZ ÇİNGENELERİ, SİNİRLİ BALIKÇILAR VE KANA SUSAMIŞ KORSANLAR – DANGER DAN DENGİNİ BULDU MU YOKSA?
DANGER DAN PERENEKALI TUHAF KORSANI KORKUTUYOR’DA,
DANNY, SİNGAPUR TARİHİNİN EN ÖNEMLİ OLAYLARINDAN BİRİNİN KAÇIRILMASINA ENGEL OLMAK İÇİN ZAMANDA YOLCULUK YAPARAK 1819 YILINA GİDİYOR. BU ARADA, UZAY ZAMAN SÜREKLİLİĞİ DAHA DA DENGESİZ BİR HAL ALIYOR! DANGER DAN VE GADGET GIRL BU GÖREVİN ÜSTESİNDEN GELEBİLECEKLER Mİ?
 
KİTAPLARI OKUYUN!
DİKKAT!
‘DANGER DAN TEHLİKELİ ZEHRİN İZİNİ SÜRÜYOR’ VAR SIRADA!
DANGER DAN’İN MACERALARI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR!

Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor kitap özeti

Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor pdf oku

Danger Dan-Tuhaf Korsanı Korkutuyor Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu