Çocuk Kitapları

Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor Pdf indir

Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Monica Lim Lesley Anne tarafından kaleme alınan Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 21.5 cm ebatındadır. Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor kitabını 9786050826258 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor pdf oku indir.

Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor pdf indir

 “Bir aksiyon filmi gibi okuyucuları kendine çeken, bağımlılık yapan bir seri! Hayal, mizah ve sürpriz gelişmelerin merak uyandıran karışımı. Hepsi yerel bir lezzetle birleştirilmiş!”
– Chow Yian Ping, gazeteci, Lianhe Zaobao

HER ŞEY DÖRT ZAMAN YOLCULUĞU MACERASI ÖNCE BAŞLADI VE ŞİMDİ DANNY VE MELODY TEKRAR BAŞA DÖNMEK ZORUNDALAR! YIL 1299 VE EFSANEVİ SANG NİLA UTAMA TEMASEK ADASINA DAHA YENİ AYAK BASTI. ORMANDA GERÇEKTEN BİR ASLAN MI GÖRECEK, YOKSA DAHA RAHATSIZ EDİCİ BİR ŞEY Mİ?

‘DANGER DAN BÜYÜK UTAMA KARGAŞASINI ÇIKARIYOR’DA,
DANGER DAN VE GADGET GIRL SİNGAPUR’U YOK ETMEYİ KAFASINA KOYMUŞ KURNAZ ÖRÜMCEK İLE SON BİR HESAPLAŞMA İÇİN HAZIRLANIYOR. HER ŞEY ZAFERLE Mİ YOKSA BİR TRAJEDİYLE Mİ SON BULACAK?
BU KİTAPLARLA SERİYİ TAMAMLA

Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor kitap özeti

Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor pdf oku

Danger Dan-Kurnaz Casusla İş Birliği Yapıyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu