Akademik Kitaplar

Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram Pdf indir

Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258431148 sayfadan oluşan Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Niall Kishtainy tarafından kaleme alınan Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram isimli kitap Economics in Minutes dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram kitabını 20.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku indir.

Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf indir

TEMEL EKONOMİK KAVRAMLARIN
HARİKA BİR ÖZETİ!

Bazılarını diğerlerinden daha zengin yapan şey nedir? Bankalar neden batar? Vergi oranları nasıl olmalıdır? Bireyi yeni bir bilgisayar almaya, bir iş insanını fabrika kurmaya yahut bir çalışanı şehir dışındaki bir işi kabul etmeye iten şey nedir? Bir ürünün fiyatını tespit eden kriterler nelerdir? Ekonomik krizler nasıl meydana gelir? Esasen ekonomi nedir?
Uzun Lafın Kısası serisinden Ekonomi, ekonominin nasıl işlediği ve nasıl yönetilmesi gerektiği hususundaki teorilere dair birden fazla mühim detayla bi hayli hızlı ve doyurucu bir okuma vadediyor.
Bir görsel veya açıklayıcı şemanın eşlik ettiği her bir başlıkta yalnızca paranın rolü yahut borsanın nasıl işlediği gibi temel fikirleri değil; bunun yanı sıra bugün herkes için giderek daha mühim hale gelen ve gündelik yaşamımızı da etkileyen konuları -işsizlik, devlet borcu ve vergiler vs.- kapsayan uygun bir başvuru kitabı…
Görseller eşliğinde ekonomideki 200 temel kavramı, terminolojik açıklamalarla kısa ve yalın bir dille sunan bu çalışma, yalnızca ekonomistlere değil, ekonomi bölgesindeki bilgisini derinleştirmek isteyen herkese hitap edecek

Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram kitap özeti

Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku

Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu