Akademik Kitaplar

Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 672 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 20.50×25.50 cm‘dir. Nisan 2020 nolu ISBN numarasına sahip Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Nancy DentlingerDahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Erişkin bireylerde sıklıkla görülen sağlık problemlerinin hemşirelik yönetimine ilişkin “bilinmesi gereken” bilgilerin bulunduğu bu kitap 17 bölümden bir araya gelmektedir. İlk bölümde dahiliye ve cerrahi hemşireliği ile alakalı hemşirelik süreci, tanı ve laboratuvar çalışmaları ile alakalı bilgilere yer verilmiştir. Bölüm 2 den bölüm 16ya kadar ise vücut sistemlerine özgü sağlık poblemleri; konuya ilişkin özel terimler, anatomi ve fizyoloji, tanı testleri ve laboratuvar çalışmaları, hemşirelik süreci ışığında olmak üzere hemşirelik yönetimi şekilinde sistematik bir biçimde sunulmuştur. Son bölümde ise acil ve kritik bakım ünitelerinde en yaygın olan sağlık poblemleri açıklanmıştır

Kitabın en üstün yönünün; her bölümün başlangıç ve bitiş bölümünde konuya ilişkin sorular sorularak ve ardından sorulan soruların yanıt ve gerekçeleri açıklanarak okuyucunun konuya ilişkin detaylarını kendi kendine değerlendirmesine olanak sağlamasıdır.

Alanında uzman akademisyenlerin yoğun çabaları sonucu yaşanan bu kitabın hemşirelik öğrencilerinin bunun yanında dahiliye ve cerrahi alanında çalışan klinisyen hemşirelere de katkı sağlayacak bir kaynaktır.

Etiketler: Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Nancy Dentlinger Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu