Çocuk Kitapları

Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler Pdf indir

Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde RUSÇA,TÜRKÇE sayfadan oluşan Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitabı 108 olarak çıkarılmıştır. W. Hauff tarafından kaleme alınan Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler isimli kitap 9786052496701 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitabını 12.03.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf oku indir.

Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf indir

В одном большом городе в Германии много лет тому назад скромно и тихо жил сапожник со своей женой. Сапожник сидел обыкновенно в лавке на углу улицы и чинил башмаки и туфли. Случалось ему иногда шить и новую обувь, если находились заказчики, но для этого ему каждый раз приходилось покупать кожу, так как он по бедности не имел запасов. Жена сапожника торговала овощами и фруктами, которые разводила в небольшом садике за городом, и многие охотно покупали у нее, так как она всегда была опрятно одета и умела привлекательно раскладывать свой товар.
 
Bir varmış bir yokmuş. Yıllar seneler önce Almanya’nın büyük bir şehrinde bir kunduracı yaşarmış. Bu kunduracının karısıyla sessiz, mütevazı bir yaşamı varmış. Ayakkabıcı genelde sokağın köşesindeki bir dükkânda oturur ve ayakkabılarla botları onarırmış. Bazı zaman müşterileri olursa yeni ayakkabılar diktiği de olurmuş. Ama bunun için her seferinde deri almak zorunda kalıyormuş, çünkü yoksulluk yüzünden hazırda derisi yokmuş. Kunduracının karısı, şehir dışında ufak bir bahçeye ektiği sebze ve meyveleri satarmış. Her zaman düzgün giyindiği ve meyvelerle sebzeleri dikkat çekici biçimde dizdiği için herkes ondan istekle alışveriş yaparmış.

Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitap özeti

Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf oku

Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu