Akademik Kitaplar

Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 428 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 17.00×24.00 cm‘dir. Nisan 2020 nolu ISBN numarasına sahip Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Arif SabuncuoğluÇözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu kitap, yazarın “Analitik Geometri” adlı kitabındaki alıştırmaların çözümlerini içermektedir. Üniversitelerin birinci (yahut ikinci) sınıflarında okutulmakta olan Analitik Geometri derslerinde öğrencilerimizin yararlanması için hazırlanmıştır.

Bu kitaptaki problemler, öğrencilerimizin ileri sınıflarda okuyacakları derslerde ihtiyaç duyacağı konuları kapsamasının bunun yanında, öğretmen adaylarının liselerde öğretmenlik yaparken okutacakları konularda da onlara yol gösterecektır. “Analitik Geometri” kitabına alıştırmaların çözümleri konulması hâlinde kitabın hacmi çok artacağından ayrı bir kitapta toplamanın daha uygun bulunacağı düşünülmüştür.

Problemler kolaydan zora doğru sıralanmış, soyut problemler sonlara konulmuştur. Kitaba alınan problemler, bu alandaki çok özel problemlerden fazla, öğrencilerin basit bir şekilde anlayabilecekleri, onlara Analitik Geometri dersini sevdirecek ve ileri sınıflarda okuyacakları derslere temel oluşturacak Analitik Geometri detaylarını daha iyi kavratacak ve pekiştirecek türde sorulardır. Problemleri, sonuçları ve bu sonuçlar elde edilmektedirken yapılması gereken işlemler okuyucuyu yormayacak biçimde seçilmiştir.

Etiketler: Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Çözümlü Analitik Geometri Alıştırmaları Arif Sabuncuoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu