Çocuk Kitapları

Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) Pdf indir

Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 42 sayfadan oluşan Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Başak Elmas Michael R. Baylis tarafından kaleme alınan Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) isimli kitap İNGİLİZCE dilinde ve 29.7 x 21 cm ebatındadır. Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) kitabını 9786055450236 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) pdf oku indir.

Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) pdf indir

Cosplay Serisi 3-6 yaş arası çocuklar için “Cosplay Starter”, “Cosplay 1” ve “Cosplay 2” bölümlerinden oluşan 3 düzeyli bir programdır. Bu seri çocuklara İngilizceyi keyifli ve hareketli bir ortamda sunmayı ve edindirmeyi amaçlar. Cosplay Serisinin her ünitesindeki sosyal beceriler sayfaları, hikaye sayfaları ve projelerle çocuklar fiziki, sosyal, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirerek dil edinimini sağlarlar.

Serinin ilk bölümünü oluşturan “Cosplay Starter”;
Basitten karmaşığa doğru ilerleyen yaratıcı ve motive edici koparılabilir renkli çalışma yaprakları,
İşlenilen tema ile alakalı ve gerçek hayatları ile ilişkili hikayeler üzerine kurulmuş konu sunumları,
Çok çeşitli oyunlar, şarkılar,
Aktivitelerle öğrencilerin ilgi ve enerjileri İngilizceye odaklanarak öğrencinin dil ediniminde aktif olmasını sağlayan TPR (Total Physical Response) yaklaşımı ile öğrencinin önce dilin çalışmsını algılaması ve kendiliğinden konuşmaya yönelmesi sağlanmaktadır.

“Cosplay Starter Trace and Colour Book” ile birlikte kullanılabilecek diğer ürünler:
Cosplay Starter Pupil’s Book +Stickers
Cosplay Starter Big Book
Cosplay Starter Posters (7poster, 54×76 cm)
Cosplay Starter Flashcards (40 Flashcard, 24,5×33,5 cm)
Cosplay Starter Mini Flashcards (40 Mini Flashcard, 7,0×9,5 cm)
Cosplay Starter Photocopiable Extras Book
Cosplay Days of the Week Cards
Cosplay Alphabet Book
Cosplay Scissors skills Book

Cosplay is a three level course for children aged three to six. The theme of the Cosplay series has a present relevance to their daily childhood lives and interpersonal skills and it also creates an awareness within the children’s thought patterns of their future required social skills. Cosplay Starter contains: Colourful tear-out worksheets with a variety of motivating and creative activities that move from easy upwards to more challenging tasks; Theme related stories based on real life events and real life settings; A variety of games, songs, chants; TPR activities to focus children’s interest, energy and enthuatism towards learning English language and to make children more active throughout the course.

Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) kitap özeti

Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) pdf oku

Cosplay Starter Trace and Colour Book (Okul Öncesi İngilizce) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu