Çocuk Kitapları

Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) Pdf indir

Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Başak Elmas tarafından kaleme alınan Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) isimli kitap İNGİLİZCE dilinde ve 21 x 29.7 cm ebatındadır. Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) kitabını 9783000000003 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) pdf oku indir.

Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) pdf indir

Cosplay Serisi 3-6 yaş arası çocuklar için “Cosplay Starter”, “Cosplay 1” ve “Cosplay 2” bölümlerinden oluşan 3 düzeyli bir programdır. Bu seri çocuklara İngilizceyi keyifli ve hareketli bir ortamda sunmayı ve edindirmeyi amaçlar. Cosplay Serisinin her ünitesindeki sosyal beceriler sayfaları, hikaye sayfaları ve projelerle çocuklar fiziki, sosyal, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirerek dil edinimini sağlarlar.
 
Basitten karmaşığa doğru ilerleyen yaratıcı ve motive edici koparılabilir renkli çalışma yaprakları,
İşlenilen tema ile alakalı ve gerçek hayatları ile ilişkili hikayeler üzerine kurulmuş konu sunumları,
Çok çeşitli oyunlar, şarkılar,
DVD Hikâyelerin animasyonları, ekstra kelime çalışmaları ve oyunlar içeren DVD’si,
Aktivitelerle öğrencilerin ilgi ve enerjileri İngilizceye odaklanarak öğrencinin dil ediniminde aktif olmasını sağlayan TPR (Total Physical Response) yaklaşımı ile öğrencinin önce dilin çalışmsını algılaması ve kendiliğinden konuşmaya yönelmesi sağlanmaktadır.

Cosplay is a three level course for children aged three to six. The theme of the Cosplay series has a present relevance to their daily childhood lives and interpersonal skills and it also creates an awareness within the children’s thought patterns of their future required social skills. Cosplay Starter contains: Colourful tear-out worksheets with a variety of motivating and creative activities that move from easy upwards to more challenging tasks; Theme related stories based on real life events and real life settings; A variety of games, songs, chants; TPR activities to focus children’s interest, energy and enthuatism towards learning English language and to make children more active throughout the course.

Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) kitap özeti

Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) pdf oku

Cosplay 2 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu