Çocuk Kitapları

Çorap Ağacı Pdf indir

Çorap Ağacı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 200 sayfadan oluşan Çorap Ağacı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Arzu Sehim tarafından kaleme alınan Çorap Ağacı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Çorap Ağacı kitabını 9786055286132 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çorap Ağacı pdf oku indir.

Çorap Ağacı pdf indir

Çorap Ağacı, üç ayrı çocuğun gözünden Anadolunun farklı dönemlerini ve farklı yaşamları göz önüne seriyor. Çocukların ellerinden düşüremeyecekleri, üç öyküden oluşan bu eser Elma Çocuk serisinin en yeni kitabı!

1950, 60 ve 80lerde geçen üç ayrı hikâye. Anadolunun farklı kasabalarında, farklı yaşamlar süren üç çocuk. Bilgisayarın, cep telefonunun ve hatta televizyonun olmadığı, varlık görmemiş çocukların yokluğu fark etmediği dönemler Yaşamın yalın, poblemlerin gerçek olduğu zamanlar.

Hasan, Ahmet ve Selime Onlar, yaşamı ve yetişkinlerin dünyasını anlamaya çalışırken farkına varmadan büyüyen bireyler. Yaşadıkları yerler ve yaşam hikâyeleri birbirinden farklı olsa da duyguları, düşünceleri ve değerleri ortak. Düşünen, öğrenen, direnen, vazgeçmeyen çocuklar

Çorap Ağacı, Arzu Sehim’in ilk öykü kitabı. Bugünün çocuklarını anne babalarının, dedelerinin ve büyükannelerinin çocukluğuna taşıyan Sehim, yalın, akıcı ve özgün diliyle bu farklı yaşamları ustalıkla anlatıyor.

Çorap Ağacı kitap özeti

Çorap Ağacı pdf oku

Çorap Ağacı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu