Çocuk Kitapları

Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? Pdf indir

Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aytül Akal tarafından kaleme alınan Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 23 cm ebatındadır. Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? kitabını 9786059166355 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? pdf oku indir.

Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? pdf indir

Sevimli mi tatlı, uslu mu uslu (!) iki kafadar, karşınızda Rüzgâr ve Acar!

Rüzgâr ve Acar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, birbirini çok seven iki arkadaş. Öyle iyi anlaşıyorlar ki adeta akıllarından hep aynı şeyler geçiyor. Rüzgâr’ın başladığı cümleyi Acar, Acar’ın başladığı cümleyi Rüzgâr tamamlıyor. En çok anlaşmaya vardıkları konu ise tabii ki yaramazlık! Bundan dolayı öğretmenleri onların yaramazlıkta ikiz olduklarını düşünüyor.

Bu macerada Rüzgâr yazmadan okumayı, Acar ise okumadan yazmayı öğrenmek istiyor. Harfler dans ediyor, kitaplar kalınlaşıp ağırlaşıyor, öğretmenleri bu işe çok gülüyor. Çok Uslu Yaramazlar, sizleri türlü çeşit sakarlıklarla dolu süper keyifli bir maceraveyavet ediyor.
Çocuklar tarafından çok bi hayli beğeni alan yazar Aytül Akal birbirinden keyifli ve gülünç, sıcacık dostluk öyküleriyle, çiçeği burnunda maceralarda okurlarıyla buluşuyor!

Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? kitap özeti

Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? pdf oku

Çok Uslu Yaramazlar 2 / Okumak mı, Yazmak mı? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu