Çocuk Kitapları

Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar Pdf indir

Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aytül Akal tarafından kaleme alınan Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 23 cm ebatındadır. Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar kitabını 9786059166362 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar pdf oku indir.

Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar pdf indir

Sevimli mi tatlı, uslu uslu (!) iki kafadar, karşınızda Rüzgâr ve Acar!

Rüzgâr ve Acar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, birbirini çok seven iki arkadaş. Öyle iyi anlaşıyorlar ki adeta akıllarından hep aynı şeyler geçiyor. Rüzgâr’ın başladığı cümleyi Acar, Acar’ın başladığı cümleyi Rüzgâr tamamlıyor. En çok anlaşmaya vardıkları konu ise tabii ki yaramazlık! Bundan dolayı öğretmenleri onların yaramazlıkta ikiz olduklarını düşünüyor.

Rüzgâr ve Acar ilk maceralarında evlerini değiştirmeye karar veriyorlar. Nasıl olsa ikiz arkadaşlar onlar! Anne babaları aradaki farkı anlayamayacak bile! Yoksa anlayacak mı? Sizce ne olacak?
Çocuklar tarafından çok bi hayli beğeni alan yazar Aytül Akal birbirinden keyifli ve gülünç, sıcacık dostluk öyküleriyle, çiçeği burnunda maceralarda okurlarıyla buluşuyor!

Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar kitap özeti

Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar pdf oku

Çok Uslu Yaramazlar 1 / İkiz Arkadaşlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu