Çocuk Kitapları

Çok Kötü Bir Şey Oldu Pdf indir

Çok Kötü Bir Şey Oldu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Çok Kötü Bir Şey Oldu kitabı 44 olarak çıkarılmıştır. Margaret M. Holmes tarafından kaleme alınan Çok Kötü Bir Şey Oldu isimli kitap 9786059318440 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Çok Kötü Bir Şey Oldu kitabını 22.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çok Kötü Bir Şey Oldu pdf oku indir.

Çok Kötü Bir Şey Oldu pdf indir

Travma Yaşamış Çocuklar İçin Bir Hikaye
 
Sherman çok kötü bir şeye şahit oldu. Bu kadar kötü bir şey yaşamak onu bi hayli fazla korkutmuştu. İlk başlarda yaşadığı olayı unutmaya çalıştı ama içinde bir şey onu sürekli olarak rahatsız ediyordu. Kendini üzgün, arada bir de öfkeli hissediyor ve vücudunda anlam veremediği ağrılar oluyordu. En kötüsü de tüm bunların nedenini bilmemesiydi. Derken yaşadığı bu kötü şeyi konuşabileceği biriyle tanıştı. Daha sonra Sherman kendini çok daha iyi hissetmeye başladı.
 
Sherman’ın hikayesi çocukların yaşadığı travmatik hadiselerin, onların suçu olmadığını fark etmelerini sağlıyor. Bu olumsuz tecrübeleri, ebeveynleriyle yahut yakın hissettikleri yetişkinlerle konuşabilmeleri hususunda çocukları cesaretlendiriyor. Duygularının normal olduğunu anlamalarına faydalı oluyor.
 
Ebeveynler için hazırlanmış rehberde, travmatize olmuş çocuklara nasıl yaklaşılacağı, nasıl destek olunacağı ve onlarla nasıl iletişim kurulacağı hususunda bilgiler yer alıyor.

Çok Kötü Bir Şey Oldu kitap özeti

Çok Kötü Bir Şey Oldu pdf oku

Çok Kötü Bir Şey Oldu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu