Çocuk Kitapları

Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) Pdf indir

Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) kitabı 80 olarak çıkarılmıştır. Mavisel Yener tarafından kaleme alınan Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) isimli kitap 9786052853122 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) kitabını 24.04.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) pdf oku indir.

Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) pdf indir

Çok acayip keşiflere yelken açma zamanı…

Adada her şey, dev kanatlı albatrosların kanat çırpmasıyla başlıyor. Yeryüzüne, “Herkese Merhabalar,” diyen Siyah Ayak’ın katetmesi gereken nice yol, aşması gereken nice engel görünüyor. Büyüme macerası boyunca göklerde amaçsızca süzülüp dalgalarla boğuşan kahramanımızı, denizin tam ortasında hem gizemli hem de tehlikeli, “acayip” bir macera bekliyor! 

İkilemeler ve çeşitli uyak oyunlarıyla renklenen bu heyecan verici hikâye, açık denizlerde cirit atan korsanlarla çevrili; ama öte yandan, gözü pek albatroslarla da yakında zamandan alakalı. Keşif gemisini kuşatan korsanlar kendinden emin, fakat Kaptan Cir’in planı düşmanı geri püskürtecek kadar derin. Peki, Siyah Ayak hiç boş durur mu? Elbet mevcuttur onun da kurnazca bir oyunu… 
Açık denizlerin dev kanatlı, destansı kuşları albatrosların yaşamlarından ilham alan Çok Acayip Bir Macera, dünyaya geldiktan sonra beş yıl karaya hiç çıkmadan denizde vakit geçiren bu enteresan kuşlara dair enteresan ve gerçek bilgilere yer veriyor.

Doğadaki canlıların yaşam döngüsü ile ilgili kıymetli paylaşımlarda da bulunan kitap, çocukları yaşamın anlamı, iyi-kötü kavramları ve insanın yaşama amacı üzerine düşünmeye davet ediyor.

Mavisel Yener ile Anastasia Kurtuluş’un ortak imzasını taşıyan Çok Acayip Bir Macera, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma kuvvetliğü çeken çocuklar için özel olarak bir araya getirdiği SEN de OKU koleksiyonunun Türk yazarlar serisindeki yerini alıyor!

Kelimelerle savaşan çocuklar, dev kanatlı albatroslarla mutluluğa kanat çırparken, açık denizlerde geçen fazla acayip bir maceranın tam ortasına balıklama dalarak okuma sevgisi kazanıyor!
 

Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) kitap özeti

Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) pdf oku

Çok Acayip Bir Macera (Sen de Oku) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu