Çocuk Kitapları

Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri Pdf indir

Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Ahmet Efe tarafından kaleme alınan Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri kitabını 9782000084204 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri pdf oku indir.

Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri pdf indir

– Şehitler Serdarı Genç Osman
– Yıldırım Niğbolu’da
– Yavuz Sultan Selim Çaldıran’da
– Kafkas Kartalı İmam Şamil
– Osman Gazi’nin Oyunu
Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikâyeleri’ Serisi içinde bulunan Yavuz Sultan Selim Çaldıran’da, Yıldırım Niğbolu’da, Osman Gazi’nin Oyunu, Kafkas Kartalı İmam Şamil ve Şehitler Serdarı Genç Osman adlı bu hikâye kitaplarında Türk Tarihinin altın sayfalarında yerini almış kahramanlıklar anlatılmaktadır.
Çocuklarımıza tarihimizi sevdirmeyi amaç edinen bu serideki kitapların her birinde, çocuk öyküleri yazarı Ahmet Efe’nin kaleminden birbirinden güzel 4’er tane hikâye bulunmaktadır.
‘Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikâyeleri’ Serisi içinde bulunan bu 5 kitap Milli Eğitim Bakanlığınca ilköğretim öğrencilerine önerilen kitaplardandır.

Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri kitap özeti

Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri pdf oku

Çocuklara Tarih ve Kahramanlık Hikayeleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu