Bilgisayar Kitapları

Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık Pdf indir

Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pusula Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık Kitabı 208 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mayıs 2019 nolu ISBN numarasına sahip Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık kitabının yazarı Esma DuranÇocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Tinkercad ile 3 boyutlu tasarım!

Çıktısını alıp günlük yaşamda kullanabileceğiniz keyifli uygulamalarla tasarımı öğrenin!

Bu kitap 3 boyut kavramından başlayarak tasarımın kapılarını çocuklarımıza açıyor.

En kolay ve ücretsiz tasarım programlarından birisi olan TinkerCad’i basit kullanım ayrıntı kısmını tanıtıyor.

Sonrası ise çok keyifli!

Çıktısını alıp günlük yaşamımızda da kullanabileceğimiz objeleri sıra sıra görsellerden takip ederek tasarlayacaklar. Basitten karmaşığa her örnekte yeni bir özellik daha öğrenerek ilerleyecekler. Tasarımı yapılan objelerin çıktı alınmış emsallarini de görerek, bilgisayar ekranındaki bir çizimden daha fazlası olduğunu anlayacak ve bir ürün görülmektedirmanın keyfini yaşayacaklar.Temel tasarım mantığını kavrayan çocuklar bir oyuncağın eksik parçasından, önceden hiç üretilmemiş bir objeye kadar sınırsız bir dünyanın kapısından girecekler. Dijital dünya artık ekranlardan çıkıp üçüncü boyuta uzanıyor!

• 3 Boyut Nedir?

• 3 Boyutlu Yazıcı Nedir?

• Tinkercad Nedir? Neler Yapılabilir?

• 3B Tasarım Uygulamaları: Birbirinden keyifli çıktı alıp günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz uygulamalar:

-Parmak Ayakkabısı Mühür

-Çok Amaçlı Kalemlik

-Kuş Yuvası

-Minyon Kumbara

-Kardan Adam Gece Lambası (LEDli)

-Telefon Standı

-Rafadan Yumurtalık

-Diş Fırçalık

-Peçetelik

-Bileklik

-Anahtarlıklar

-Kurabiye Kalıpları

-Bardak Altlıklarıı

8 Yaş ve Üzeri Tüm Öğrencilerin ve Velilerinin Faydalanabileceği Kaynak Kitap!

Etiketler: Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık Pdf oku , Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık Pdf kitap indir, Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık pdf indir yandex, Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık pdf oku özet, Çocuklar İçin Uygulamalarla 3B Tasarım Esma Duran Pusula Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu