Çocuk Kitapları

Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) Pdf indir

Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 360 sayfadan oluşan Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Blandine Pluchet Virginie Rochetti tarafından kaleme alınan Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19 cm ebatındadır. Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) kitabını 9789788613299 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) pdf oku indir.

Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) pdf indir

Fizi, sorduğu soruların yanıtlarını yetişkinlerin de bilmediğinin çok uzun zamandan beri farkındadır. Bu nedenle yanıtlarını kendisi bulmaya karar verir. En yakın arkadaşı kirpi Çekirdek bu araştırmasında hep yanında olacaktır.

8 – 12 yaş grubu için bir araya getirilen bu seri ile çocuklarımız erken yaşta fizik biliminin temel soruları ile tanışacak, tatlı kahramanımız Fizi ile bilim dünyasının derinliklerinde merak ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkacaklar.

Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) kitap özeti

Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) pdf oku

Çocuklar İçin Öykülerle Bilim – Fizi K (5 Kitap Takım) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu