Çocuk Kitapları

Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 Pdf indir

Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Anonim tarafından kaleme alınan Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 kitabını 9786254076794 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 pdf oku indir.

Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 pdf indir

Çok güzel bir gündü. Güneşin ışıkları mavi suyun derinliklerine kadar iniyor, suyun içindeki acayip canlılar olduğu gibi gözle görünüyordu. Suda öyle canavarlar vardı ki ağızlarını bir açsalar, bizim on sekiz bin kardeşi bir lokmada yutabilirlerdi.
 
Kardeşlere gelince, onlar tehlikeden habersiz, uskumrular gibi birbirlerine sokularak yüzüyor, oynaşıyorlardı. Aniden tam ortalarına yukarıdan çok uzun ve ağır bir şey düştü. Bu şiddetli çarpışma yüzünden içlerinden yüzlercesi öldü. Diğerleri ise git gide denizin derinliklerine doğru gömülen bu uzun şeyden dehşetle ürktüler. Çünkü düşen şeyin uzunluğu pek fazlaydı ve ucu görünmüyordu

Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 kitap özeti

Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 pdf oku

Çocuklar İçin Hayvan Masalları 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu