Çocuk Kitapları

Çocuklar Allah’ı Sorduğunda Pdf indir

Çocuklar Allah’ı Sorduğunda pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 200 sayfadan oluşan Çocuklar Allah’ı Sorduğunda kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özkan Öze tarafından kaleme alınan Çocuklar Allah’ı Sorduğunda isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Çocuklar Allah’ı Sorduğunda kitabını 9786059548403 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuklar Allah’ı Sorduğunda pdf oku indir.

Çocuklar Allah’ı Sorduğunda pdf indir

Yıllardır yalnızca çocuklar için yazan biri olarak, ilk kez okuyucularımın anne, baba ve öğretmenlerine hitap edecek olmamdan eminim asıl okurlarım hiç hoşlanmayacaklardır. Çünkü sabırsızlıkla yeni çıkacak kitabı bekliyorlar. Ama ben onlarla olan sohbetime kısa bir ara verip, biraz da sizinle konuşmak istiyorum…

Çok büyük bir iddiam yok, bunu baştan söyleyeyim. Ama çocuklar Allah’ı sorduğunda, eli ayağına dolaşmayacak kadar tecrübem ve “Sen halen çok ufaksün, böyle konuları anlamazsın!” diyerek ortalıktan sıvışmayacak kadar da cesaretim var…

Ama durun ve hiç boşuna heveslenmeyin! Size Akdeniz usulü levrek buğulama tarifi verir gibi tarifler vermeyeceğim. “Çocuğunuz ‘Anne ben Allah’ı neden göremiyorum?’ diye sorduğunda ona şöyle yanıt verin, iki nokta art arda…” diye başlayan hiçbir bölüm bu kitapta olmayacak.

Bu ve buna benzer birden fazla sorunun cevabını, doğrudan çocuklarla konuştuğum başkaca kitaplarda uzun uzun anlattım zaten… Şimdi ise sizinle konuşuyorum ve bu kitapta yapmaya çalıştığım şey, çocukların Allah ile ilgili sordukları sorulara yanıt vermek değil; çocuklar Allah’ı sorduklarında, onları anlamaya çalışmak!

Çocuklar Allah’ı Sorduğunda kitap özeti

Çocuklar Allah’ı Sorduğunda pdf oku

Çocuklar Allah’ı Sorduğunda Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu