Çocuk Kitapları

Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim Pdf indir

Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 10 sayfadan oluşan Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aynur Karabulut tarafından kaleme alınan Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 18 x 18.5 cm ebatındadır. Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim kitabını 9789944107938 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim pdf oku indir.

Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim pdf indir

” Gözlerimi kapatıp hayal kurmaya başlardım. Gökyüzünden çağırdığım kuş beni alır ve bulutlara çıkarırdı. Bir buluttan diğerine atlar, Güneş’i kucaklardım.
 
Bulutların üzerinde bütün Dünya’yı dolaşırdım. Köylerin, kasabaların, şehirlerin üzerinden geçerken Oyun oynayan çocuklara el sallardım. Ve şarkı söylerdim.”
 
Bu kitap Türkiye’nin de imzaladığı Çocuk hakları Sözleşmesi’ne göre kurgulandı. ” İstemediğiniz sürece hiç kimse size dokunamaz. ” Böyle bir durumla karşı karşıya geldiğınızda mahallenizin muhtarına, öğretmeninize, polise yahut jandarmaya bildirmelisiniz. ALO 183’ü arayabilirsiniz.

Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim kitap özeti

Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim pdf oku

Çocuk Kasabası – Haklarımızı Öğrenelim Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu