Çocuk Kitapları

Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları Pdf indir

Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları aracılığıyla çıkarılan Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları Kitabı 64 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ekim 2018 nolu ISBN numarasına sahip Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları kitabının yazarı Edmondo De AmicisÇocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları PDF indirebilirsiniz. 

Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları Kitabı Pdf indir

17 Ekim Pazartesi

Köyde geçirdiğimiz yaz tatili unutulmaz bir düş gibiydi. Bugün okulun ilk günü. Sabahleyin, annemle birlikte okulun üçüncü sınıfına kaydolmak için erkenden yola koyulduk. Ben, geçirdiğim güzel tatili düşünüyor, istemeye istemeye annemin peşinden gidiyordum.

Etrafta çocuklar vardı. Anne babalar kitap, kalem, defter, çanta almak için kitapçıları doldurmuşlardı. Okulun önü de çok kalabalıktı. Kapıcıyla bir polis memuru kapıyı açık tutmak için zorlanıyorlardı.

Etiketler: Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları Pdf oku , Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları Pdf kitap indir, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları pdf oku ücretsiz, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları kitap indir ücretsiz, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları pdf indir yandex, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları pdf oku özet, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Özyürek Yayınları Hikaye Kitapları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu