Çocuk Kitapları

Çocuk Adam Pdf indir

Çocuk Adam pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Çocuk Adam kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Orhan Seyfi Orhon tarafından kaleme alınan Çocuk Adam isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çocuk Adam kitabını 9789752895775 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuk Adam pdf oku indir.

Çocuk Adam pdf indir

ÇocukAdam, şiirleriyle tanıdığımız Orhan Seyfi Orhon’un uzun senelerdır yeni baskısı yapılmamış romanı. Otobiyografik öğelerle örülü olan bu kitap, 1900’lerin başında Beylerbeyi’nin daracık sokaklarından birinde başlayıp mütarekenin imzalandığı yılda Galata Köprüsü’nde bitiyor.

Osmanlı İmparatorluğumun yıkılışının çalkantılı günlerinde büyümekte olan bir delikanlının anılarıdır.

ÇocukAdam. Tüm dünyanın birbirine girdiği, Osmanlı’nın büyük gürültülerle çökmekte olduğu böylesi bir zamanda, bütün bunlardan uzak kalmaya çalışan, ilk kalp çırpıntılarını yaşayan delikanlı, okulunu bitirip hayata atılmak zorunda

kalınca imparatorluğun yıkılışının o ağır yükünü de omuzlarında hissedecektir tabi ki.

Bir şairin ince hassaslığı ile kaleme alınmış olan ÇocukAdam, senelerın ağırlığının altından hâlâ çiçeği burnunda, taptaze olarak ayakta kalan bir yapıt. Uzun zaman unutulmuş bu kitabın hak ettiği ilgiyi göreceğinden eminiz.

Çocuk Adam kitap özeti

Çocuk Adam pdf oku

Çocuk Adam Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu