Pdf Kitap

Çocuğunun Koçu Sen Ol Pdf indir

Çocuğunun Koçu Sen Ol pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 256 sayfadan oluşan Çocuğunun Koçu Sen Ol kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. İnci Aktaş Özlem Aktaş tarafından kaleme alınan Çocuğunun Koçu Sen Ol isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Çocuğunun Koçu Sen Ol kitabını 9786052186589 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuğunun Koçu Sen Ol pdf oku indir.

Çocuğunun Koçu Sen Ol pdf indir

Bu kitap ile ebeveynler olarak yaşamınız değişecek ve sorumluluk sahibi, harika ilişkilere sahip çocuklar yetiştirebileceksiniz. Belki de her şeyden önce çocuklarınız için istediğiniz öncelikli istek; kariyer, zenginlik, başarı değil, onların doyumlu, mutlu yaşamlara sahip olmaları olacak. Mutlu, sağlıklı yetişkinler olmalarına yardım ederken, potansiyellerini fark edip, bu potansiyeli hayata istedikleri gibi yansıtabilmelerine yardımcı olmaktadırken, bunun yanı sıra geleceğe yönelik gençlerin karşılaşabileceği sorunlarla baş edebilmesine de destek olmuş olacaksınız.
 
Bu kitapta; çocuklarınıza sunacağınız hap niteliğinde bilgiler yerine, onlarla doğru iletişim kurmayı, koçluk becerileri ile onların yaşam boyu danışmanı olmayı, onları anlamayı, değer vermeyi ve kıymetli hissettirmeyi, sevgi dolu ilişkiler geliştirmeyi, potansiyellerini gücüne dönüştürmeleri için nasıl destek olabileceğinizi, korku, endişe ve endişelerini gidermek için nasıl yardımcı olabileceğinizi, hayallerini gerçekleştirirken nasıl yanlarında olabileceğinizi ve daha bir çok şeyi öğreneceksiniz.

Çocuğunun Koçu Sen Ol kitap özeti

Çocuğunun Koçu Sen Ol pdf oku

Çocuğunun Koçu Sen Ol Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu