Çocuk Kitapları

Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu Pdf indir

Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ülfet Taylı tarafından kaleme alınan Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 24 cm ebatındadır. Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu kitabını 9786056830020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu pdf oku indir.

Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu pdf indir

Bu kitap, Osman Gazi’nin kurduğu ufak beylikten Cumhuriyet’e uzanan altı yüzyıllık yolculuğu konu alıyor. Kuruluş ve yükseliş dönemlerinin ardından bir cihan imparatorluğuna dönüşen Osmanlı, doğu ve batı kültürlerinin kesişme noktasında, üç kıtaya yayılmıştı. Bu büyük devletin ve toplumun siyasi ve kültürel mirası, ilk kez her yaştan çocuklara yönelik olarak, çizgilerle anlatıldı.
Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu, altı yüz yıllık bir tarihi, yalnızca savaşlar ve antlaşmalarla değil, tarihsel miras, kültürel gelişmeler ve toplumsal dönüşümlerle konu alıyor.
İyi okumalar!

Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu kitap özeti

Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu pdf oku

Çizgilerle Osmanlı İmparatorluğu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu