Çocuk Kitapları

Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) Pdf indir

Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 18 sayfadan oluşan Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 18 x 19.5 cm ebatındadır. Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) kitabını 9786054170838 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) pdf oku indir.

Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) pdf indir

Hans Christian Andersen’in dünyaca ünlü eseri Çirkin Ördek Yavrusu, 2-6 yaş arası çocuk algısına uygun bir biçimde sesli kitap formatında huzurlarınızda.
Her zaman kendimize saygı duymamız gerektiğini; rengarenk çizimlerle , profesyonel tiyatrocular tarafından seslendirilen naif bir hikayeyle ve Smart-teach yayınevi çocuk korosu tarafından seslendirilen özgün bir çocuk şarkısıyla; ‘’Çirkin Ördek Yavrusu Sesli Kitap’’ta anlatmaya çalıştık.
Çocuğunuzun hikayeyi daha iyi özümseyebilmesi için Türkiye’de ilk defa kitap içinde ’’ Karakterleri tanıyalım’’ ve ‘’ Alınacak ders ‘’ bölümlerine yer verilmiştir.
Bu kitapla çocuğunuz; ufak yaşta kitap okumayı sevmeyi – kullanmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağlar kurmayı öğrenecek ve drama kabiliyetini ilerletecektir. Kitaptaki öyküler, sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kaydedilmiştir ve çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilir.
Kitap ; Kapak dahil 18 sayfadan oluşmakta,18 cm x 19.5 cm ebatlarında, dayanıklı sert kapak ve iç sayfalardan oluşan pırıl pırıl baskılı ve 10 butonlu bir elektronik boarda sahiptir.

Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) kitap özeti

Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) pdf oku

Çirkin Ördek Yavrusu 2 (Sesli Kitap) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu