Çocuk Kitapları

Cingöz Karanlıktan Korkuyor Pdf indir

Cingöz Karanlıktan Korkuyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Cingöz Karanlıktan Korkuyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Christian Lamblin tarafından kaleme alınan Cingöz Karanlıktan Korkuyor isimli kitap 9789755872865 dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Cingöz Karanlıktan Korkuyor kitabını 01.10.2013 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cingöz Karanlıktan Korkuyor pdf oku indir.

Cingöz Karanlıktan Korkuyor pdf indir

Farklı dillere çevrilen bir çok eseri ve ilham verici konferans konuşmalarıyla dünya çapında saygın bir yeri olan Fransız yazar Christian Lamblin’den; özgün, faydalı, bunun yanı sıra keyifli bir seri: “Dene, Yanıl, Öğren!”

Okulöncesi çocukların, çok fazla yaşadığı yersiz korku ve ısrarcı davranış temelli poblemleri aşabilmeleri için yaratılan dizinin benzerlerinden en büyük farkı, ÜNLÜ ÇOCUK DOKTORU EDWIGE ANTIER’nin ebeveynlere özel hazırlamış olduğu rehber. Soru-yanıt şeklinde, bilimsel açıklamalar ve öneriler ışığında şekillenen yardımcı kaynak niteliğindeki bu rehberde, basit ve kullanılabilir bilgilerin tümü kitabın özgün hikâyesiyle uyum içinde; hem anne baba hem de çocuk için bir okuma ahengi yaratıyor.

Çocukların sosyal yaşama adapte olma sürecinde üstesinden gelmekte zorlandıkları birtakım duygu ve davranışları mercek altına alan “Dene, Yanıl, Öğren!”, çocuklar ve tüm anne babalar için yaşamı kolaylaştırıyor.

Hayat çok güzel!
Küçük ayrıntı kısmı aş geç, büyük mutlulukları keşfet.

Cingöz Karanlıktan Korkuyor kitap özeti

Cingöz Karanlıktan Korkuyor pdf oku

Cingöz Karanlıktan Korkuyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu