Çocuk Kitapları

Çin Masalları (Özel Ayracıyla) Pdf indir

Çin Masalları (Özel Ayracıyla) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Çin Masalları (Özel Ayracıyla) kitabı 256 olarak çıkarılmıştır. Richard Wilhelm Frederick H. Martens tarafından kaleme alınan Çin Masalları (Özel Ayracıyla) isimli kitap 9786059902977 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Çin Masalları (Özel Ayracıyla) kitabını 01.11.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çin Masalları (Özel Ayracıyla) pdf oku indir.

Çin Masalları (Özel Ayracıyla) pdf indir

Doğunun sonsuzluklar ülkesi Çin’den egzotik masallar…
Dünyanın en eski uygarlıklarından birisi olan Çin’in kayıtlı tarihi 4000 yıl kadar geriye gitmektedir. Çok zengin bir geçmişe sahip Çinlilerin sözlü anlatım kültürü kuşaktan kuşağa yayılmış, günümüze kadar ulaşmıştır.
 
Çin’in kültürel zenginliğinin, hayata yansımasını gözler önüne seren özenle seçilmiş bu 50 masalla kendinizi Uzakdoğu’nun uçsuz bucaksız diyarlarında bulacaksınız.
 
Bu masallarda Maymun Kral Sun Wukong’tan Ay Tanrıçası’na, Naja’dan büyücülere ve hayaletlere kadar enteresan karakterlerle dolu büyülü bir dünyaya yolculuk yapacaksınız.
 
Geçmişle geleceği birbirine bağlayan bu masallar, masal seven herkesin kitaplığında bulunmalı.

Çin Masalları (Özel Ayracıyla) kitap özeti

Çin Masalları (Özel Ayracıyla) pdf oku

Çin Masalları (Özel Ayracıyla) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu