Çocuk Kitapları

Çılgın Okul Pdf indir

Çılgın Okul pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Çılgın Okul kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Duran Çetin tarafından kaleme alınan Çılgın Okul isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çılgın Okul kitabını 9786053702184 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çılgın Okul pdf oku indir.

Çılgın Okul pdf indir

Gece gündüz demeden ders çalışan, lep demeden leblebiyi anlayan, hepsi tek renk ve tek tip elbise giyen öğrencilerin olduğu, sosyal faaliyetlerde herkese örnek gösterilen, sınavlarda ülke genelinde başarı elde eden, mezunlarının %100 burslu olarak ülkenin en kaliteli üniversitelerini kazandığı, velilerin çocuklarını kaydettirebilmek için akıl almaz bağış kelimeleri verdiği, öğretmenlerin öğrencileriyle gurur duyduğu müthiş bir okul… Doğrusu ne görüldü, ne de duyuldu.

Çokça duyulan ve görülen sıradan okullar mevcuttur: Ortalama çocukların yaşadığı, her biri kendi özelliğiyle insan olan, hatalarıyla, sevaplarıyla, ağlanacak ve gülünecek halleriyle “Aaaa, bizim okula ne kadar da benziyor!” diyebileceğimiz.
Bir başka okul daha var ki; çok aranır fakat az yerde bulunur: ÇILGIN OKUL!
Bakalım ÇILGIN OKUL’u bir yerlerden tanıyacak mısınız?

Çılgın Okul kitap özeti

Çılgın Okul pdf oku

Çılgın Okul Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu