Çocuk Kitapları

Çiçekler Sınıfı Seti Pdf indir

Çiçekler Sınıfı Seti pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Çiçekler Sınıfı Seti kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Nalan Aktaş Sönmez tarafından kaleme alınan Çiçekler Sınıfı Seti isimli kitap 9786257841573 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Çiçekler Sınıfı Seti kitabını 27.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çiçekler Sınıfı Seti pdf oku indir.

Çiçekler Sınıfı Seti pdf indir

Çiçekler Sınıfı öğrencileri bambaşka. 
Gül Öğretmen ile birlikte geçirdikleri kıymetli vakitlerde yeni gelişmeler öğrenip farklı tecrübeler kazanıyorlar. Çevrelerini ve hayvanları koruyor, büyüklere saygı duyuyor, herkese örnek oluyorlar. Hayata mutluluk dolu kalpleriyle bakıyorlar. Zarafet ve sevgi dolu sözcükler kullanıyorlar. Tabii her çocuk gibi farklı zamanlarda onlar da öfkelenip üzülüyor ama arada bir kendileri arada bir de öğretmenlerinin desteğiyle poblemlerin üstesinden gelmeye çalışıyorlar. Bu çocuklar, kendilerini kıymetli hissediyor, güven içinde, birbirlerinin önemini bilerek yaşıyorlar.
 
İçinizi ısıtacak 10 kitaptan oluşan bu hikâyelerle, çocuklara akıcı ve huzurlu bir okuma deneyimi sunarken bunun yanı sıra onların sosyal ve duygusal gelişimlerinin de desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Çiçekler Sınıfı Seti kitap özeti

Çiçekler Sınıfı Seti pdf oku

Çiçekler Sınıfı Seti Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu