Çocuk Kitapları

Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması Pdf indir

Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 101 sayfadan oluşan Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Seyit Ahmet Uzun tarafından kaleme alınan Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması kitabını 9786059477956 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması pdf oku indir.

Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması pdf indir

Meryem, özlenen bir hayale vurgu yapmıştı. Sadece çocukların değil, bütün insanlığın özlediği bir hayaldi dünya kardeşliği.
“Kardeşlerim, biz dünya çocukları olarak hepimizin bir hayali var. Kinin, nefretin, öfkenin ve en fazla da savaşın olmadığı bir dünya istiyoruz. Geleceğin büyükleri olarak bunun temelini biz atalım. Hepimiz kendi ülkemizin gönüllü kardeşlik elçileri olalım. Dünya barışının tohumunu ülkelerimizde atalım. İlk önce anne babalarımıza, sonra öğretmenlerimize ve ardından da yöneticilerimize öğretelim ki; biz dünya çocukları kardeşiz, savaş istemiyoruz.
“Kardeşlerim, beni prensesiniz seçtiniz. Sağ olun. Lakin dünya çocuklarının hepsi birer prens ve prensestir. Hepiniz ülkelerinize barışı anlatmak için gidin ve yalnızca barış için yaşayın.
“Yaşasın barış dolu bir dünya!”
 
Çiçek Kız Meryem’in dostları Pıtırcık ve Beyza ile dünya kardeşliğine ve barışına yaptıkları macera dolu yolculuklara onlarla birlikte eşlik etmeye ne dersiniz?

Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması kitap özeti

Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması pdf oku

Çiçek Kız Meryem 2 / Barış’ın Uçurtması Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu