Çocuk Kitapları

Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık Pdf indir

Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789753483728 sayfadan oluşan Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Nick Falk tarafından kaleme alınan Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık isimli kitap 07.05.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık kitabını Tony Flowers numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık pdf oku indir.

Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık pdf indir

Zachary Black, Sid’den üç yaş büyük ve on iki santim uzun. Üstelik sivri dişli bir yılandan bile daha zalim. Ve şimdi Sid’in saatlerce üzerinde çalıştığı çizgi roman zorba Zachary Black’in elinde.
Sid çizgi romanına kavuşmak istiyorsa onunla bilek güreşine tutuşmak zorunda. Neyse ki Sid’in komşusu Namıdiğer Kudretli Profesör İskeletron, Zachary’ye karşı kazanma şansını hesapladı: Onda bir! Bundan dolayı bir Zaman Çırpıcı icat ettiler. Böylelikle Sid şansını on kez deneyebilecek. Lakin işler yolunda gitmedi ve ikili, Sid’in kız kardeşi Wendy’yle birlikte kendilerini Moğol İmparatorluğu’nda buldu.
Sid, Wendy ve Namıdiğer Kudretli Profesör İskeletron! Dünyayı kurtarabilecekler mi yoksa bildiğimiz haliyle yaşam bir daha geri dönmemek üzere yok mu olacak?
.

Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık kitap özeti

Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık pdf oku

Cengizhan’la Bilek Güreşi / Yok Artık Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu