Çocuk Kitapları

Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor Pdf indir

Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 15 cm ebatındadır. Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor kitabını 9789752561939 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor pdf oku indir.

Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor pdf indir

4 kitaplık Cemile Tombiş’e öğretiyor serisinin özellikleri şöyle:
1) Karton sayfalı, sağlam ciltli kitap yırtılmaz niteliğiyle 0-3 yaş çocuklara da okunabilir. Karakterin popülerliği ve eğitimsel içeriği ile 4-8 yaş çocuklara da hitap ediyor. Parlak renkleri ve baskı değeri gözleri üstüne topluyor.
2) Renkleri, şekilleri, zıt kavramları ve yeni sözcükleri Cemile’nin ağzından, çocuk diliyle, çocuk bakış açısıyla öğretiyor. Bütün Cemile kitaplarında olduğu gibi bu seri de de çocukların kendine özgü düşünce şekilleri ve kendi tercihleri ön planda.
3) Okul öncesi çocuklarda doğal olarak mevcut olan rol yapma ve öğretmencilik oynama eğilimine hitap ediyor. Kardeşi olan veya olmayan çocuklara kardeş sevgisi ve ufaklere şefkatle yaklaşma duygusu aşılıyor.

Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor kitap özeti

Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor pdf oku

Cemile Tombiş’e Zıt Kavramları Öğretiyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu