Çocuk Kitapları

Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor Pdf indir

Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor kitabını 9789752563674 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor pdf oku indir.

Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor pdf indir

Cemile doğum günü sabahı ne kadar büyüdüğünü görmek istiyor. Annesi ve babasıyla birlikte büyümenin ne olduğunu sorguluyor. Daha sonra da doğum günü partisi çalışmaları yapıyor ve çok güzel bir doğum günü partisi veriyor.

Cemile hafta sonunu anneannesi ve dedesiyle geçirirken anneannesinin tavan arasını keşfe çıkıyor. Birbirinden güzel eşyalar buluyor. Hep birlikte eski fotoğraflara bakıyorlar ve top oynuyorlar.

Cemile son haftalarda çok fazla televizyon seyretmeye başlıyor. Annesi ile babası bu durumu çözmek için bir formül buluyor. Çözüm yalnızca Cemile’nin değil babasının da çok işine yarıyor.

Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor kitap özeti

Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor pdf oku

Cemile Hafta Sonunu Anneannesi ve Dedesiyle Geçiriyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu