Çocuk Kitapları

Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor Pdf indir

Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor kitabını 9789752563841 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor pdf oku indir.

Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor pdf indir

Cemile doğum günü sabahı ne kadar büyüdüğünü görmek istiyor. Annesi ve babasıyla birlikte büyümenin ne olduğunu sorguluyor. Daha sonra da doğum günü partisi çalışmaları yapıyor ve çok güzel bir doğum günü partisi veriyor.

Cemile hafta sonunu anneannesi ve dedesiyle geçirirken anneannesinin tavan arasını keşfe çıkıyor. Birbirinden güzel eşyalar buluyor. Hep birlikte eski fotoğraflara bakıyorlar ve top oynuyorlar.

Cemile son haftalarda çok fazla televizyon seyretmeye başlıyor. Annesi ile babası bu durumu çözmek için bir formül buluyor. Çözüm yalnızca Cemile’nin değil babasının da çok işine yarıyor.

Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor kitap özeti

Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor pdf oku

Cemile Çok Fazla Televizyon Seyrediyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu