Çocuk Kitapları

Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 Pdf indir

Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Turgut Yüksel tarafından kaleme alınan Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 18 x 22 cm ebatındadır. Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 kitabını 9789753483339 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 pdf oku indir.

Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 pdf indir

Çınar Yayınları’nın Büyüyen Kitaplar serisinin üçüncü kitabı “Çehov da Benim Gibi Bir Yazarmış” çocuklara hikâye yazmanın ipuçlarını veriyor ve edebiyatın kapılarını aralıyor.
 
Turgut Yüksel’in yazıp resimlediği Çehov da Benim Gibi Bir Yazarmış, klasik kitaplardan çok değişik. Özel kapağı ve sürprizli iç baskısıyla edebiyatın ve okuma alışkanlığının keyfini çıkarmak için oyunlu bir tasarım sunuyor. Kitabı okuyup bitirdikten sonra yaşanan posterse tam da çocukların odalarını süslemelik…
 
Her şey bir hikâye kitabı okumamla başladı. Kitaptaki  öyküler o kadar güzeldi ki maceradan maceraya götürdüler beni. Biraz güldüm, biraz düşündüm, biraz da hüzünlendim. Sonra ne mi oldu? İçimde bir hikâye yazma isteği dünyaya geldi. Meğerse ben de bir yazarmışım, hem de Çehov gibi.
 
Büyüyen Kitaplar kitap sevdalısı herkes için ama en fazla çocuklar için…

Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 kitap özeti

Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 pdf oku

Çehov’da Benim Gibi Bir Yazarmış / Büyüyen Kitaplar Dizisi 3 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu