Çocuk Kitapları

Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları Pdf indir

Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Uğurböceği Yayınları aracılığıyla çıkarılan Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları Kitabı 160 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2015 nolu ISBN numarasına sahip Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları kitabının yazarı Tarık UsluÇarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları Kitabı Pdf indir

Tarık Uslunun beklenen kitabı Çarp Yoksa Ben Çarparım! çıktı.

Acayip şeyleri seviyorsanız, buna bayılacaksınız!

Aranızda lisedeki Matematik öğretmenimi tanıyanlar varsa, rica ederim gidip ona benim bir Matematik kitabı yazdığımı söylemesin! Yüreğine iner kadıncağızın! Aslını söylemek gerekirse bana sorarsanız bu bir Matematik kitabı da değil! Ama içinde bol miktarda Matematik var.

Bu kitapta görüp göreceğiniz hiçbir şey ihtimal sınavlarda karşınıza soru olarak çıkamayacak. Ama Matematik dersine bakışınızı değiştirecek.

Matematiği daha mı çok seveceksiniz peki? Sevenler daha çok sevecek, o kesin!

Ya hiç sevmeyenler? Onlar da şuan için yalnızca sevecek…

Bütün eğitim öğretim yaşamı boyunca Matematikten hemen hemen nefret etmiş biri olarak, bu kitabı bitirdiğim gün şöyle düşündüm:

Ama bu çok keyifliymiş! Neden kimse bana Matematiğin bu kadar keyifli bir şey olabileceğinden hiç bahsetmedi!

Evet Matematik keyiflidir, Matematik keyif verir, heyecanlandırır çünkü esrarengizdir ve Matematik, önceden hiç farketmediği bir pencereden dünyaya bakmasını sağlar…

Daha önce hiç Tarık Uslu kitabı okumamış olanlar için dile getiriyorum:

Eğleneceksiniz ama bu kuru bir eğlence olmayacak. Şaşıracaksınız ama bu da lüzumsuz bir şaşkınlık olmayacak!

Biz senin bütün kitaplarını okuduk, bize bir şey yok mu? diyenlere ise yalnızca Selam ve merhaba! Çünkü onlar ne ile yüz yüze olduklarını zaten biliyorlar, öyle değil mi?

Etiketler: Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları Pdf oku , Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları Pdf kitap indir, Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları pdf oku ücretsiz, Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları kitap indir ücretsiz, Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları pdf indir yandex, Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları pdf oku özet, Çarp Yoksa Ben Çarparım! Tarık Uslu Uğurböceği Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu