Çocuk Kitapları

Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu Pdf indir

Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu kitabı 216 olarak çıkarılmıştır. Yoiçi Takahaşi tarafından kaleme alınan Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu isimli kitap 9786254141119 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu kitabını 14.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu pdf oku indir.

Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu pdf indir

YETENEK, AZİM, ÇALIŞMA ve CENTİLMENLİK:
EFSANE OLMAK KOLAY DEĞİL!
 
On bir yaşında, futbola doğuştan kabiliyetli bir çocuk, Tokyo’nun Nankatsu kasabasına taşınır: Tsubasa Ozora. Kaydolduğu Nankatsu İlkokulu’nun futbol takımı kaptanı İşizaki ve yakın geçmişte Brezilya A Milli Futbol Takımı’nda oynamış Roberto Hongo’yla da hemen kaynaşır.
 
Nankatsu’nun ezeli rakibi Şutetsu İlkokulu’nun kalecisi Vakabayaşi, müthiş kabiliyetiyle Tsubasa’yı öyle bir etkiler ki aralarında büyük bir iddianın doğması kaçınılmaz olur. Nankatsu ve Şutetsu arasındaki geleneksel turnuva maçı yaklaşmaktadır ve birbirine karşı bilenen iki yıldız isim de takım dostlarıyla birlikte şevkle bu maça hazırlanır.
 
Tsubasa’nın kabiliyetine hayran kalan Roberto da son senelerda sürekli olarak hezimete uğrayan Nankatsu’nun antrenörlüğünü üstlenir ve maç saati gelip çattığında tribünler bu takımdaki gelişimi hayretle izler: Unutulmazlar arasına girecek bu maç, ufak yıldızların hem kariyerlerini hem de büyük dostluklarını yeşertir

Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu kitap özeti

Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu pdf oku

Captain Tsubasa – Efsanenin Doğuşu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu