Çocuk Kitapları

Captain Tsubasa / Altın İkili Pdf indir

Captain Tsubasa / Altın İkili pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Captain Tsubasa / Altın İkili kitabı 220 olarak çıkarılmıştır. Yoiçi Takahaşi tarafından kaleme alınan Captain Tsubasa / Altın İkili isimli kitap 9786254141133 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Captain Tsubasa / Altın İkili kitabını 14.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Captain Tsubasa / Altın İkili pdf oku indir.

Captain Tsubasa / Altın İkili pdf indir

Yetenek, azim, gelişim ve arkadaşlık:
Efsane olmak kolay değil!
 
Ulusal Turnuva’nın final aşaması tüm oyuncuların müthiş heyecanıyla başlar. Nankatsu takımı ilk maçını Naniva kasabasının takımına karşı oynayacaktır. Vakabayaşi,’nin sakatlığı sürerken Naniva’nın dev kalecisi Nakanişi turnuva boyunca hiç gol yememekte kararlıdır. Gol kralllığına koşan Tsubasa ise bu maşta mutlaka gol atmalıdır. Yenilen takım turnuvaya veda etmek zorundadır.
 
İki kusursuz futbolcu yüz yüze geldiğinde kazananı ne belirler? Tabii ki arkadaşlık! Tsubasa maçı kazanmak için kabiliyetlerini sonuna kadar kullanırken yardımına arkadaşı Misaki yetişir. Tsubasa ve Misaki hem futbol kabiliyetleriyle eşsiz bir uyum yakalar hem de dostluklarıyla etkileyici bir dayanışma örneği gösterir. İşte Altın ikili!
Peki, bu büyük dostluk onları şampiyonluğa, Tsubasa’yı Brezilya’ya taşıyacak mı?

Captain Tsubasa / Altın İkili kitap özeti

Captain Tsubasa / Altın İkili pdf oku

Captain Tsubasa / Altın İkili Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu