Çocuk Kitapları

Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 Pdf indir

Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 88 sayfadan oluşan Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ansaneri tarafından kaleme alınan Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 11.5 x 17.5 cm ebatındadır. Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 kitabını 9786258040258 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 pdf oku indir.

Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 pdf indir

Cam Kanatlar, büyük bir masalın girizgâhıdır ve farkında olmak kadar, farkındalık yaratabilmeye uzanan bir yolculuğu anlatır.
 
Biz, bu yolculuğa bir grup kabiliyetli amatör gençle çıktık, o yüzden bu biraz da bizim hikayemizdir. Gün geldi, ruhlarımız çarpıştı, gün oldu akıllarımız karıştı, gün döndü kalplerimiz yoruldu. Bizler, birlikte yaşayan kuşlardık ve karanlığın içinde bekleyen ışığı görmek, yeniden dünyaya gelecek güneşe her gün inanmak zorundaydık. Tüm bunların sonunda birlikte gülebilmeyi öğrendikçe; özümüzle, gönlümüzle, dünümüzle, bugünümüzle ve hepsinden mühimsi birbirimizle barıştık. İşte o zaman, Cam Kanatlarını yüreklerine iliştirip birer birer indiler o sarp kayalıktan. Bugünlerde her biri daha çok öğrenmenin yolculuğundalar. Vakti geldiğinde sonrakilere anlatacakları koskoca bir masalları var.
 
Senri Masallarının diğer kitaplarında, her biri başka bir gencin kurguladığı masallardan derlemelerle geleceğiz. Bu kitap okundukça, bizler daha bir çok gence yolculuklarında eşlik edebileceğiz.
 
Bu masalın kahramanlarına saygıyla….

Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 kitap özeti

Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 pdf oku

Cam Kanatlar / Senri Masalları 1 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu