Çocuk Kitapları

Çam Fıstığı Pdf indir

Çam Fıstığı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Çam Fıstığı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ceyda Subaşı tarafından kaleme alınan Çam Fıstığı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çam Fıstığı kitabını 9786052422519 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çam Fıstığı pdf oku indir.

Çam Fıstığı pdf indir

Okulun son günüydü ama onu bekleyen yaz tatiline rağmen Beren hiç mutlu değildi. Aylardır harcadıklarına dikkat ederek harçlığından biriktirdiği para, hayalindeki bisikleti almaya yetmiyordu. Bir şeyler satıp para kazanmaya karar verdi. Önce tokalarını sattı, sonra okula giderken önüne düşen kozalaklardan dökülen fıstıkları. Arkadaşı Ali’nin de yardımıyla, süslü paketlerinde tüm çam fıstıklarını sattı. Karne günü geldiğindeyse, kendi emekleriyle kazandığı parasını hayallerindeki bisiklete kavuşmak isteyen başka bir çocukla paylaşmaya hazırdı.
 
Ceyda Subaşı’nın içten kalemi ve Hüseyin Sönmezay’ın çizimleriyle Çam Fıstığı, hayallerindeki bisikleti satın almak için harçlığını nasıl yönetmesi gerektiğini bilen, para kazanmak için verilen emeğin farkında olan Beren’in hikâyesi.

Çam Fıstığı kitap özeti

Çam Fıstığı pdf oku

Çam Fıstığı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu