Bilim Kurgu Kitapları

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği Pdf indir

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği PDF

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 328 sayfadan oluşan Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kuzey Atacan H. Cem Çorapçı tarafından kaleme alınan Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği kitabını 9786257725163 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği pdf oku indir.

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği pdf indir

Çağlar Boyu Gizlenen UFO GerçeğiÇağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği PDF, Uzaylılar antik çağda dünyamızı ziyaret ettiler mi? Geride ne tür izler bıraktılar? Dünyanın dört bir yanına yayılan enteresan arkeolojik bulgular neyi gösteriyor? Bütün bu sorulara ve çok daha yükseksına yanıt arayan bu ilgi çekici kitap serisinin ilkinde; dünyanın başka bir köşesindeki gizemlerle tanışacak bir çok antik çağ eseri ve kalıntısına bambaşka gözlerle bakmaya başlayacaksınız.
“Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği” dinozorlar zamanından, antik çağlara, oradan günümüze kadar gelen yerküre üzerindeki dünya dışı varlıklara ait olduğu düşünülen bazıları 50 milyon yıl kadar eskiye uzanan ispatları konu alıyor. Mağaralar çizilmiş enteresan araç ve canlıların fotoğrafları, mitolojik kaynaklar, rönesans tablolarında bulunan çizimler, arkeolojik eserler, bulunan ve tanımlanamayan canlıların kalıntıları gibi bir çok bilgi ve belge bu kitap serisinde mercek altına alınan konulardan yalnızca birkaçı…
Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği pdf oku, Akıl almaz astronomik bilgiler… Yüksek teknolojili araçlar… Süper sonik silahlar… Bugünün modern bilimine ait bu örnekler binlerce yıl önce ortaya çıkmış olabilirler mi? Atalarımızın bu yüzyılda bildiğimizden fazla daha ileri bir bilimsel bilgiye sahip olmaları olabilecek mü?
Antik metinler, folklor ve sanat; disk şeklinde uçan cisimleri, ateş saçan arabaları anlatıyor. Bunlar dünya dışı zeki varlıkların uzay araçları olabilirler mi? Yıdızlardan gelen ziyaretçiler arkalarında bizlere ne gibi armağanlar bıraktılar?
İşte bu kitapla birlikte bu sorulara yanıtlar arayacağız.

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği kitap özeti

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği pdf oku

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu