Çocuk Kitapları

Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Charles Dickens tarafından kaleme alınan Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254072574 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Her çocuk için olduğu gibi, kahramanımız Pip için de hayat önünde uzanan sonsuz ve gizemli bir bulmacadır. Çok ufak yaşlarda anne ve babasını kaybeden, ablası ve eniştesi tarafından büyütülen Pip yaşamın çözmesi zevkli bir bulmaca olduğunu bir gün mezarlıkta bir mahkûmla karşılaşmasından sonra başına gelen bir dizi olayla daha net anlayacaktır. Korkunç bir kanun kaçağıyla karşılaşması ve ardından yaşamına giren sıradışı yaşlı kadının yaşamına getirdikleriyle karmaşıklaşan bulmaca bunun yanı sıra Pip’e şu mesajı da fısıldamaktadır: Hayatın bulmacasını çözeceğine dair umudunu her zaman canlı tutmalısın. İşte hayal gücü kuvvetli her çocuk gibi Pip de bu umudunu asla yitirmez.

Charles Dickens’ın usta kaleminden Pip’in umudunu kaybetmeyişinin ve sonunda yaşamın gizemlerini teker teker çözüşünün hikâyesini genç okurlarımızla buluşturmaktan gurur dikazz.

Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu