Çocuk Kitapları

Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 Pdf indir

Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 kitabı 196 olarak çıkarılmıştır. Aslı Der tarafından kaleme alınan Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 isimli kitap 9789756227763 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 kitabını 24.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 pdf oku indir.

Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 pdf indir

Felsefe eğitimli yazar Aslı Der, son romanında çocukları anadilin insan ve toplum yaşamındaki önemi üzerine düşünmeye davet ediyor. Fantastik öyküleri dinamik kurgularla işleyen yazar, anadilin yoksullaşması durumunda dünyaya gelecek tehlikeleri, felsefi bir derinlik ve gerçekçi bir bakış açısıyla kaleme alıyor.

Eski bir laneti canlandıran Prens Milla, Masallar Ülkesi’nde bir felaketin başlamasına neden olmaktadır. Halk, kötü niyetli Milla yüzünden, hızla sözcüklerini unutarak kısa bir sürede konuşamaz hale gelir. Üstelik herkes, suçlunun Şeroks olduğuna inanır. Küçük Cadı artık hem kaçmak, hem de Milla’nın tuzağına düşen Fare Pibo’nun sarayın Arşiv Odası’nda tükettiği masalı yeniden yazmak zorundadır. Şeroks masalı zamanında yetiştiremezse, Masallar Ülkesi dilini de özgürlüğünü de yitirecek midir?

Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 kitap özeti

Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 pdf oku

Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu