Çocuk Kitapları

Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? Pdf indir

Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Nurşen Şirin tarafından kaleme alınan Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? isimli kitap 9786051146799 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? kitabını 23.10.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? pdf oku indir.

Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? pdf indir

Burcu dizisini, çocuklarını geleceğe daha kuvvetli ve sağlam karakterli hazırlamak için yürekten emek veren tüm ebeveynlere ve eğitimcilere öneriyorum.”

“Burcu serisiyle çocuklar, günlük yaşamlarında çok fazla karşı karşıya geldikları poblemleri aşarak doğru davranışlara yönelebilme adına çok özel deneyimler ve maceralar yaşayacaklar.

Burcu’nun hikâyelerini keyif alarak dinlerken/okurken hayatlarını kıymetli becerilerle donatacak büyüme yolculuklarında daha kuvvetli ilerleyecekler.

Burcu’nun renkli ve heyecanlı maceralarını okul öncesi dönem çocukları keyifle dinleyebilir ve ilköğretime yeni başlayan öğrenciler zevkle okuyabilir.

Kudret Eren Yavuz / Uzm. Psikolojik Danışman

Burcu dizisi okul öncesi çocukların karşılaşabileceği genel problemler üzerine kurgulandı. Bu kurguyla çocuğa ve ebeveyne yol göstermek hedefleniyor.

Hikâye kahramanımız Burcu, çocuklara olumlu bir özdeşim modeli olarak sunuluyor; yaşadığı maceralar ile problemlere doğru çözümler bulmaları hususunda çocukları yüreklendiriyor. Didaktik öğretilere ayak direyen çocuklar için kahramanlarımızın sunduğu çözümler keyifli ve kalıcı olacak.
 

Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? kitap özeti

Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? pdf oku

Burcu / Neden Söz Dinlemem Gerekiyor? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu