Çocuk Kitapları

Burası Benim Yerim Pdf indir

Burası Benim Yerim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Burası Benim Yerim kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Pippa Goodhart tarafından kaleme alınan Burası Benim Yerim isimli kitap 9786052374092 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Burası Benim Yerim kitabını 26.09.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Burası Benim Yerim pdf oku indir.

Burası Benim Yerim pdf indir

Minik tavşan Cancan’ın istediği tek şey var: Kuytu bir yer bulup en sevdiği kitabı Uzay Tavşanı’nı okuyabilmek… Ama etrafındakiler buna izin vermiyor. Sesleriyle, sorularıyla, kahkahalarıyla  Cancan’ı rahat bırakmıyorlar. O da çareyi, bir çizgi çekerek kendine ait bir alan yaratmakta buluyor.
 
‘Kendimize ait özel alan’isteğinin yalnızca büyüklere özgü olmadığı düşüncesinden yola çıkan“Burası Benim Yerim!” bunun yanı sıra paylaşma ve dışlanma gibi çocuklar için yeni öğrenilen kavramları da keyifli bir dil ve çizimlerle anlatıyor.
 
Ödüllü yazar PippaGoodhart’ın kaleminden çıkma “Burası Benim Yerim!”,Rebecca Crane’in naif çizgileriyle ufak okuyucularına kıymetli bir okuma deneyimi yaşatmayı planlıyor.
 

Burası Benim Yerim kitap özeti

Burası Benim Yerim pdf oku

Burası Benim Yerim Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu