Çocuk Kitapları

Bul Bakalım Kim Pdf indir

Bul Bakalım Kim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bul Bakalım Kim kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Olivier Tallec tarafından kaleme alınan Bul Bakalım Kim isimli kitap 9786059781732 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bul Bakalım Kim kitabını 08.08.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bul Bakalım Kim pdf oku indir.

Bul Bakalım Kim pdf indir

Gözlem ve hafızaveyayalı bu oyunda yanıtları kim bulacak bakalım!
 
Oyun şeklinde tasarlanan bu seride, çocuklar bir dedektif gibi fotoğrafları inceleyerek kimin ne yaptığını bulmaya çalışıyor. Yazar Olivier Tallec, okura her sahnede bir soru yöneltiyor. “Kim boyaya basıp yürümeye devam etmiş?”, “Kim halının altına saklanmış?” gibi sorulara yanıt bulmak için çocukların fotoğrafları geniş bir şekildeca incelemesi ve ipuçları bulması gerekiyor. Gözlem ve hafızaveyayalı üç kitaplık bu seri, çocuklara çok değişik bir okuma deneyimi sunuyor.
Seriyi yazan ve resimleyen Olivier Tallec, kitapları bir çok değişik dile çevrilmiş dünyaca ünlü bir çizer. Yalın ve şakali çizimleri çocukları hem kıkırdatacak hem de tahmin oyununu daha keyifli hale getirecek. 

Bul Bakalım Kim kitap özeti

Bul Bakalım Kim pdf oku

Bul Bakalım Kim Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu