Çocuk Kitapları

Bugün Çok Sıkıldım Ben Pdf indir

Bugün Çok Sıkıldım Ben pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Bugün Çok Sıkıldım Ben kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gökçe Ateş Aytuğ tarafından kaleme alınan Bugün Çok Sıkıldım Ben isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 18 cm ebatındadır. Bugün Çok Sıkıldım Ben kitabını 9786059405591 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bugün Çok Sıkıldım Ben pdf oku indir.

Bugün Çok Sıkıldım Ben pdf indir


Çağdaş çocuk edebiyatının dikkati çeken yazarlarından Gökçe Ateş Aytuğ, çok bi hayli beğeni alan Maya’nın Ağacı romanının ardından, ilk iki kitabı Bugün Hayal Kuracaktım ve Bugün Çok Sıkıldım Ben ile Günışığı Kitaplığı okurlarıyla buluşuyor. Aynı günü, iki çocuğun gözünden aktaran yazar, derin gözlem gücü ve gülümseten anlatımıyla iz bırakıyor. Birbirinden bağımsız da okunabilen iki roman, özgün grafik diliyle tanınan illüstratör Merve Atılgan’ın desenleriyle canlanıyor.
 
Gökçe Ateş Aytuğ, Aslı’nın Kitabı Bugün Hayal Kuracaktım‘da kurguladığı aynı günü bu kez Aret’in Kitabı Bugün Çok Sıkıldım Ben‘de anlatıyor. Sevilen yazar bu romanında, ufak kardeşiyle başı dertte bir erkek çocuğun, ağaçtaki kediyi kurtaran arkadaşı Aslı’ya ilişkin duygularını mizah dolu bir dille aktarıyor.
 
Kardeşini parka götüren Aret, ağaçta mahsur kalan kediyi kurtarmak için birilerinin seferber olduğunu görür. Hoşlandığı, ama istemeden de olsa arada bir kötü davrandığı arkadaşı Aslı da çoraplarıyla sokaktadır. Evden getirdiği montu Aslı’nın giymemesi Aret’in canını çok sıkar. Onu doğum günü partisine davet etmek için güzel bir hazırlık yapar, ama işler yine karışır…

Bugün Çok Sıkıldım Ben kitap özeti

Bugün Çok Sıkıldım Ben pdf oku

Bugün Çok Sıkıldım Ben Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu